Warsztaty Soundela 2018

Lubawska Grupa Muzyków

 O warsztatach

Z wielką radością pragniemy ogłosić, że druga edycja ogólnopolskich warsztatów muzycznych „Soundela 2018” wydarzy się 🙂

Zmotywowani ubiegłoroczną edycją, przy wsparciu Urzędu Miasta Lubawa, Miejskiego Ośrodka Kultury w Lubawie oraz sponsorów, w tym roku przygotowaliśmy rozszerzoną 3-dniową formę warsztatów z udziałem wspaniałych wykładowców i gości. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, dopasowaliśmy również program w taki sposób, aby oprócz pracy w grupach tematycznych znalazła się przestrzeń na integrację, wymianę doświadczeń i wspólne muzykowanie wszystkich uczestników.

W dniach 25 i 26.06 w lubawskim zajeździe Wichrowe Wzgórze odbędzie się jam session z udziałem uczestników i wykładowców.

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Informacje o warsztatach w pigułce:

Termin: 25-27 czerwca (poniedziałek – środa)

Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie, ul. Rzepnikowskiego 44, 14-260 Lubawa

Koszt: 230 zł

Grupy warsztatowe: wokal, gitara, perkusja, gitara basowa, instrumenty klawiszowe

 

Wykładowcy

Zajęcia prowadzone będą w 6 grupach warsztatowych, które poprowadzi prześwietna Kadra Profesorska:

 

Jacek Królik – gitara, Zawiadowca Artystyczny Warsztatów

Jacek Królik – gitarzysta, muzyk sesyjny i kompozytor. Absolwent Szkoły Muzycznej II st. im. Władysława Żeleńskiego i Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Współtworzył takie zespoły jak: Chłopcy z Placu Broni, Lombard, Tilt, Funk de Nite. Współpracował z największymi artystami polskiej sceny muzycznej, m.in. z Justyną Steczkowską, Grzegorzem Ciechowskim, Urszulą, Renatą Przemyk, Edytą Górniak, Janem Kantym Pawluśkiewiczem, Anną Treter, Krystyną Stańko, Andrzejem Sikorowskim , Adamem Sztabą, Ewą Bem, Robertem Chojnackim, Krzysztofem Cugowskim.

Od 1997 r. na stałe współpracuje z Grzegorzem Turnauem. Jest współzałożycielem zespołu Brathanki i współautorem największych sukcesów grupy, w której grał do roku 2009. Współpracuje też z krakowskim środowiskiem jazzowym, występując m.in. w zespole Kreszendo. Wraz z legendarnym gitarzystą Ryszardem Sygitowiczem i Mietkiem Jureckim, od wielu lat tworzy zespół Giganci Gitar. Od roku 2008 Jacek prowadzi swój autorski projekt „Królik”, w skład którego wchodzą wybitni krakowscy artyści młodszego pokolenia.

Jest autorem muzyki do komedii Juliusza Machulskiego „Ile waży Koń Trojański”. Jest współtwórcą gitarowego projektu Rock Loves Chopin II, w którym grają wybitni polscy instrumentaliści Marek Raduli ,Damian Kurasz i Ryszard Sygitowicz. Od roku 2015 gra w supergrupie Wieko.
2 grudnia 2017 ukazała się debiutancka płyta gitarzysty.

W swoim dorobku artysta posiada ponad sto pięćdziesiąt nagranych płyt. Wielokrotnie wyróżniany i nagradzany w plebiscytach branżowych pism muzycznych.

Elżbieta Zapendowska – wokal

Od wielu lat zajmuje się nauką śpiewu oraz prowadzi warsztaty wokalne w całej Polsce. Ale zanim została pedagogiem swoich sił próbowała jako aktorka w Teatrze Lalek w Wałbrzychu. Po ukończeniu Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Opolu i Akademii Muzycznej w Warszawie trafiła do Szkoły Muzycznej I stopnia jako nauczycielka fortepianu. Przy Wojewódzkim Domu Kultury stworzyła Studio Piosenki, a jej wychowankowie rokrocznie byli laureatami ogólnopolskich festiwali muzycznych.

W 1985 roku założyła grupę wokalną „Studio Singers”, która uczestniczyła w m. in. w Jazz Jambore, Złotej Tarce, Festiwalu Wokalistów Jazz’owych. Grupa „Studio Singers” zdobyła Grand Prix na festiwalu Estrada ’88, co zaowocowało wieloletnią współpracą z czołowymi orkiestrami: Zbigniewa Górnego, „Alex Band – pod dyrekcją Aleksandra Maliszewskiego”, „Big Warsaw Band” – pod dyrekcją Stanisława Fiałkowskiego. Początek lat 90-tych to praca oraz przygotowanie solistów do największego polskiego musicalu „Metro”.

Po utworzeniu przez Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosę pierwszego prywatnego Teatru „Buffo” prowadziła szkołę wokalną oraz przygotowywała wokalistów do kolejnych spektakli: „Grosik”, „Grosik 2”, „Nie Opuszczaj Mnie” (piosenki J. Brela), oraz „Tyle Miłości”. Podobnie było w 1997 roku w Teatrze Muzycznym Roma gdzie pracowała z wokalistami spektakli takich jak: „Crazy For You”, „Piotruś Pan”, „Miss Sajgon”, „Grease”. W pracy spotkała się i miała przyjemność współpracować z muzykami polskiej sceny muzycznej m. in.: Marek Raduli, Wojtek Olszak, Wojciech Pilichowski, Tomek „Łosiu” Łosowski, Krzysztof Ścierański, Adam Sztaba, Krzysztof Herdzin, Tomek Szymuś, Bogdan Hołownia, Jacek Piskorz.

Uczestniczyła w nagraniach płyt: Ryszarda Rynkowskiego, Janniego, Maryli Rodowicz, Kasi Kowalskiej, Rotary, Firebirds, Patrycji Kosiarkiewicz, Marka Kościkiewicza, zespołu Brathanki, Krzysztofa Kiljańskiego.

Jako juror uczestniczyła w pracach jury programów telewizyjnych: „Idol”, „Jak oni śpiewają”, „Must be the Music”. Od wielu lat  przygotowuje wokalistów do programu finałowego „Szansa Na Sukces”.

Monika Malec – wokal

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku (tytuł magistra sztuki otrzymała na kierunkach: Fortepian w klasie prof.Bogdana Kułakowskiego, Dyrygentura chóralna w klasie prof. Grzegorza Rubina) oraz Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy (Prowadzenie zespołów jazzowych i muzyki rozrywkowej) w klasie śpiewu dr Joanny Żółkoś–Zagdańskiej. W 2014 r. uzyskała stopień doktora w dziedzinie sztuki muzyczne, dyscyplinie artystycznej – wokalistyka.

W latach 2001-2015 była wykładowcą na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie , gdzie prowadziła klasę śpiewu solowego. Od 2014 r. adiunkt na Wydziale Wokalno – Aktorskim Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na kierunkach: Wokalistyka Estradowa oraz Musical.
Od 2017 r. wykładowca w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Jako coach wokalny odpowiedzialna była za przygotowanie do występów „na żywo” uczestników telewizyjnych programów rozrywkowych (Jak Oni Śpiewają V i VI edycja, Bitwa na głosy I, II, III edycja, The Voice of Poland I edycja, Mam Talent IV, V, VI, VII, VIII, IX, X edycja, XFactor II, III, IV edycja, Mali Giganci I i II, III edycja, Superstarcie)

Jako konsultant wokalny miała okazję pracować z polskimi wokalistami i aktorami (m.in. z Tatianą Okupnik, Dodą, Natalią Lesz, Nataszą Urbańską, Beatą Kozidrak, Julią Kamińską, Aleksandrą Zienkiewicz, Joanną Liszowską, Karoliną Porkari, Pawłem Stasiakiem, Jakubem Tolakiem, Krzysztofem Respondkiem, Rafałem Cieszyńskim, Stefano Terrazzino, Robertem Moskwą, Rafałem Brzozowskim, Omeną Mensah)

Współpracowała również z warszawskimi teatrami pełniąc kierownictwo wokalne podczas przygotowań spektakli muzycznych (Teatr Powszechny im. Z Hubnera „Zły” reż. Jan Buchwald 2010r., Teatr Komedia „Zorro”, reż. Tomasz Dutkiewicz, 2013r. „Człowiek dwóch szefów” reż. Tomasz Dutkiewicz, 2015r., Teatr Komedia musical „Pierwsza Randka” reż. Tomasz Dutkiewicz, 2017r., Teatr Komedia ” Komedia o napadzie na bank” reż. Tomasz Dutkiewicz, 2017r., „Skazani na miłość” reż. Tomasz Dutkiewicz)

Od 2014 r. współpracuje jako kierownik muzyczny z SDI Media Polska. (Filmy – „7D” 2014 „Kopciuszek” – 2015, „W głowie się nie mieści” 2015, „Mój Przyjaciel Smok” 2016, Seriale: „7K”, „Right Now Kapow”, „Elena z Avaloru”)

Jest laureatką ogólnopolskich festiwali (Konkurs na interpretację piosenek Agnieszki Osieckiej „Pamiętajmy o Osieckiej”, „Ogólnopolski Festiwal Sztuki Estradowej Warszawa 2000”, konkurs Polskiego Radia „Mikrofon dla wszystkich”).

W 2014 roku w ramach przewodu doktorskiego nagrała płytę „Cheek to Chick” z utworami Chicka Corei, uzyskując uznanie samego mistrza.
W nagraniach wzięli udział: Jacek Piotrowski – fortepian, aranżacja, Marek Napiórkowski – gitary, Robert Murakowski – flugelhorn, Robert Kubiszyn – kontrabas, gitara basowa, Robert Luty – perkusja, Bogusz Wekka – instrumenty perkusyjne. Do utworu „Eternal Child” polski tekst napisał Ryszard Kunce.

Monika jest także autorem i producentem muzycznym Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenek dla Dzieci i Młodzieży „Ten Ton” w Dorożkarni, który co roku przyczynia się do promowania twórczości polskich autorów, kompozytorów i wykonawców.

Robert Szewczuga – gitara basowa

Gitarzysta basowy, kompozytor. Wieloletni członek zespołów Apostolis Anthimos Trio/Quartet oraz Golec uOrkiestra. Lider trio jazzowego, które założył w 2011 roku. Często zapraszany przez czołowych polskich oraz europejskich artystów do współpracy sesyjnej.

Swoją edukację muzyczną rozpoczął w bielskiej szkole muzycznej I i II stopnia, następnie studiował na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. W tym czasie koncertował już m.in. z Beatą Przybytek, Januszem Muniakiem, Wojciechem Karolakiem, Tomaszem Szukalskim oraz Leszkiem Cichońskim. Jako sideman brał udział w ważniejszych polskich festiwalach, takich jak Jazz Jamboree, Warsaw Summer Jazz Days, Bielska Zadymka Jazzowa, Sopot Top Trendy Festival czy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Ze swoim trio nagrał płytę „Moonrise”, która została przyjęta bardzo pozytywnie przez odbiorców oraz krytyków. Z trio wystąpił między innymi podczas 16. oraz 20. Bielskiej Zadymki Jazzowej (2014/2018) oraz w ramach festiwalu dla gitarzystów basowych „GrajMiDół” w Zgierzu (2015) gdzie prowadził także warsztaty dla basistów z całej Polski.

Ma na swoim koncie współpracę z takimi ikonami, jak Tomasz Szukalski, Jan Ptaszyn Wróblewski, Jarosław Śmietana, Janusz Muniak, Janusz Skowron, Leszek Cichoński, Carlos Johnson, Stan Skibby, Wojciech Karolak, Apostolis Anthimos, Paweł Serafiński, Włodek Pawlik, Mateusz Pospieszalski, Frank Parker, Monika Kuszyńska, Iwona Loranc, Maria Koterbska, Irek Dudek oraz wielu innych.

Tomasz Kałwak – instrumenty klawiszowe

Kompozytor, aranżer, instrumentalista, producent muzyczny, pedagog. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.
Obecnie wykładowca tejże uczelni w Instytucie Jazzu. W latach 1999-2000 stypendysta Ministra Kultury i Sztuki. Obecny na estradzie, scenie, w studiach muzycznych i filmowych. Aktualnie muzyk w zespołach: Doroty Miśkiewicz, Natalii Niemen i Beaty Bednarz.

Współpracuje m.in. z:
Patrycją Golą, Martą Król, Beatą Przybytek, Ewą Bem, Grażyną Auguścik,
Jorgosem Skoliasem, Moniką Brodką, Ewą Urygą, Natalią Kukulską, Kasią Cerekwicką, Mietkiem Szcześniakiem i zespołami „Bracia”, „Big Stars”, orkiestrami Adama Sztaby i Tomka Szymusia.

Komponuje muzykę teatralną i filmową w kraju i zagranicą. Ma w swoim dorobku dziesięć premier teatralnych. Pracował przy telewizyjnych programach muzycznych „Droga do gwiazd”, „Idol”, „Taniec z gwiazdami”. W 2014r. był kierownikiem muzycznym i aranżerem koncertu “Debiuty z Niemenem” 51 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Wydał całkowicie autorską płytę:„W hołdzie ekspresjonistom”, a ponadto brał udział w nagraniu ponad 100 płyt fonograficznych, wielokrotnie jako producent.
Płyty te niejednokrotnie zyskiwały uznanie krytyki i publiczności, w postaci statusu “Złotej płyty” (“Caminho” Doroty Miśkiewicz), nagrody “Mateusz Trójki” (“I’m Gonna Rock You” Beaty Przybytek), II miejsca w plebiscycie Polskiego Radia na “Folkowy Fonogram Roku” (“hurdu_hurdu” Adama Olesia)
i wielu nominacji do “Fryderyka” (m.in. “NAP” Marka Napiórkowskiego, “Lutosławski Tuwim-Piosenki nie tylko dla dzieci” oraz “Piano.pl” Doroty Miśkiewicz i Kwadrofonik, “The First Look” Marty Król).

Zagrał ponad 1400 koncertów z kilkudziesięcioma artystami reprezentującymi wiele, bardzo odległych od siebie gatunków muzycznych i stylistyk, co uczyniło go muzykiem o dużej elastyczności i sporym bagażu doświadczeń, którymi z chęcią się dzieli prowadząc przeróżne warsztaty muzyczne, prezentacje i szkolenia.

Maciej Gołyźniak – perkusja (zajęcia w dn. 25-26.06)

Muzyk sesyjny, współtwórca zespołów, autor muzyki, od lat z powodzeniem godzi pracę muzyka sesyjnego (m.in. Brodka, Natalia Nykiel, Marzena Ugorna ) z pracą w zespołach (Sorry Boys, Ballady i Romanse ) oraz warsztatami dla młodych adeptów sztuki perkusyjnej. Pisuje do specjalistycznej prasy muzycznej, w której od początku 2018 poprowadzi stałą rubrykę. W 2016 roku, z Mariuszem Dudą (Riverside) i Maćkiem Mellerem (Quidam) wydaje znakomicie przyjętą i
nagrodzoną „Debiutem Roku” Teraz Rock płytę, „Breaking Habits”. Wielokrotnie wyróżniany i nagradzany, w tym za „Osobowość Perkusyjną 2016” Magazynu Perkusista.

Nominowany do Fryderyków (Brodka, Sorry Boys), Paszportów Polityki (Ballady i Romanse). Poza wieloma płytami, które wymienia jako znaczące w swoim dorobku jak np wymienione Trio – Meller, Gołyźniak, Duda, nagrał album Granda z Moniką Brodką, który kapituła ZPAV nagrodziła tytułem płyty ostatniego 25-cio lecia. Koncertował w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Japonii, Islandii, Indiach i prawie całej Europie. Występował m.in na festiwalach : SXSW – Austin (USA) , The Great Escape, (UK) Ripperbahn (DE), żeby wymienic tylko kilka.

Jego fanpage na FB zgromadził z górą 2,5 tyś fanów i wyznawców hasła #trzebacwiczyc , które muzyk propaguje od lat. Maciek jest torunianinem, fanem dobrej kuchni i entuzjastą gotowania. Na stałe współpracuje z firmami Sonor Drums, Istanbul Agop, AKG i Wincent Drumsticks

Wojciech Deręgowski – perkusja (zajęcia w dn 27.06)

Polski perkusista młodego pokolenia. Poza prywatnymi lekcjami uczył się w Berklee College of Music w Bostonie. Specjalizuje się w takich gatunkach jak pop, hip hop i RnB. Obecnie mieszka w Warszawie i udziela się jako perkusista Moniki Lewczuk i zespołu Sorry Boys.

Pracuje aktywnie również jako muzyk sesyjny na scenie i w studio. Obecnie skupia się na social mediach regularnie wstawiając filmy i lekcje perkusyjne. Na swoich kanałach gromadzi ponad 100 tysięcy obserwatorów. Od niedawna prowadzi stronę internetową z lekcjami online gry na perkusji (www.wdrumlessons.com).

Wojtek jest endorserem pałek VicFirth oraz talerzy Meinl.

Adam Sztaba – gość specjalny (prelekcja w dn. 26.06)

Swoją edukację muzyczną rozpoczął w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie w klasie fortepianu.

Mniej więcej od 12-tego roku życia grywał w różnych kapelach rockowych, a poza szkołą i próbami biegał za piłką. Pod koniec liceum pod wpływem musicalu „Metro” Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy napisał muzykę do pierwszego swojego musicalu „Fatamorgana?”. Premiera odbyła się w 1993 r. w  Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w  Koszalinie. Po spotkaniu z Januszem Stokłosą w roku 1993 r., który zaproponował mu współpracę wyruszył do Warszawy. Kolejne osoby, które doceniły jego talent i współpracowały z nim to: Maryla Rodowicz, Andrzej Sikorowski z zespołu Pod Budą, Janusz Józefowicz, Krzysztof Krawczyk, Edyta Górniak, Violetta Villas, Kasia Kowalska, Grupa Mo-Carta, Przemysław Gintrowski, Grzegorz Turnau, Ewa Małas-Godlewska, Jose Cura, Mietek Szcześniak, Kayah, Halina Frąckowiak, Natalia Kukulska, Andrzej Piasek Piaseczny.

W roku 2002 wziął udział w programie telewizyjnym „Idol”, który przyniósł mu dużą popularność, ale przede wszystkim dał dużo satysfakcji z pracy z bardzo uzdolnionymi ludźmi. W 2003 roku napisał musical „Opentaniec”, który odniósł ogromny sukces. Premiery „Opentańca” odbyły się w Teatrze Wielkim w Warszawie oraz w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Kolejnym projektem był program telewizyjny „Moja Krew” oraz „Taniec z Gwiazdami”, w którym miał szansę podzielić się swymi odważnymi aranżacjami z dość sporą publicznością. To właśnie za sprawą Tańca z Gwiazdami powstała Orkiestra Adama Sztaby, która stała się coraz bardziej rozpoznawalną Orkiestrą w kraju.

W latach 2005 i 2006 Adam odpowiedzialny był za oprawę muzyczną Sopot Festival gdzie wraz ze swoją Orkiestrą współpracował m.in. z Lemarem, Gordonem Haskel, Drupi, Heleną Vondrackovą, Karelem Gottem, Demisem Roussos. Niewątpliwie do największych sukcesów artystycznych Adama Sztaby należą koncerty z gwiazdami światowego formatu:  recital koncertowy z Michaelem Boltonem oraz koncert Stinga z Polską Orkiestrą Radiową podczas Jubileuszu z okazji 80-lecia Polskiego Radia.

Kolejnym ogromnym sukcesem był udział w Ceremonii otwarcia Europejskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych 2010 na Stadionie Legii w Warszawie gdzie Adam w mistrzowski sposób poprowadził Polską Orkiestrę Radiową.

W 2011 roku Przy koncercie z okazji Prezydencji Polski do Unii Europejskiej współpracował z międzynarodowymi gwiazdami takimi jak: Dolores o’Riordan, Kenny G, Chris Botti czy po raz kolejny z Michaelem Boltonem.

Od 2011 do2016 roku pełnił rolę jurora w Show TV Polsat – „Must be The Music, Tylko muzyka” gdzie wyszukiwał i oceniał zdolnych ludzi z całej Polski.

W sierpniu 2012 r. podczas Festwialu Solidarity of Arts wystąpił na jednej secnie wraz ze swoim idolem Quincy Jonesem.

W grudniu 2014 wydał swoją autorską płytę pt. „Muzyka własna”, która zwiera muzykę z show tanecznego Opentaniec oraz ścieżkę dźwiękową do filmu „Od pełni do pełni”.

Podczas Solidarity of Arts w roku 2015 poprowadził słynny WDR Big Band w koncercie Swing +.

W roku 2016 napisał utwór „Leopoldinum”, który powstał na zamówienie Instytutu Muzyki i Tańca, a prawykonanie odbyło się w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną w listopadzie 2016 r.

Regulamin

Zgłoszenie do udziału w warsztatach muzycznych „Soundela 2018” jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Pobierz Regulamin

 

Zgłoszenia

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionej czytelnie „Karty Zgłoszenia Soundela 2018” na adres warsztaty@lubawskagrupamuzykow.pl.

Pobierz Kartę Zgłoszenia

W przypadku osób niepełnoletnich rodzic lub opiekun prawny zobowiązany jest do wypełnienia „Oświadczenia rodzica/opiekuna”, które należy przesłać wraz z „Kartą Zgłoszenia Soundela 2018”. Oryginał oświadczenia należy dostarczyć organizatorowi w dniu rozpoczęcia warsztatów.

Pobierz Oświadczenie rodzica/opiekuna

 

Program

Program warsztatów może ulec zmianie.

 

Dzień I (25 czerwca) Dzień II (26 czerwca) Dzień III (27 czerwca)
09:00 – 10:00 Rejestracja uczestników

10:00 – 10:15 Oficjalne rozpoczęcie warsztatów

10:30 – 14:00 Zajęcia w grupach

14:00 – 16:00 Przerwa obiadowa

16:00 – 18:00 Zajęcia wspólne (wszyscy wykładowcy)

20:00 – 00:00 Jam session

10:00 – 14:00 Zajęcia w grupach

14:00 – 16:00 Przerwa obiadowa

16:00 – 18:00 Zajęcia wspólne (Adam Sztaba)

20:00 – 00:00 Jam session

 

 

10:00 – 12:00 Zajęcia w grupach

12:00 – 14:00 Przerwa obiadowa

14:00 – 16:00 Zajęcia w grupach

16:00 – 16:30 Podsumowanie i zakończenie

 

 

 

Organizatorzy, sponsorzy, patroni medialni

Organizatorzy


Lubawska Grupa Muzyków

Urząd Miasta Lubawa

Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie

Sponsorzy

 Urząd Miasta Lubawa

 

Wichrowe Wzgórze Planet Club

Bank Spółdzielczy w Lubawie

SAW Studio Creative


DrumStore

Art Studio

AMAK Michał Kasprzycki

 

Szlifmar

Patroni medialni

Fotografy
Magazyn Gitarzysta
TV Eltronik 

UWM FM
 

Głos Lubawski


e-Lubawa

Magazyn Perkusista

 

Baza noclegowa i gastronomiczna

WARSZTATY

 

Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie

ul. Rzepnikowskiego 44
14-260 Lubawa

– rejestracja
– rozpoczęcie warsztatów
– podsumowanie warsztatów
– grupa wokalu
– grupa gitary
– grupa gitary basowej
– grupa perkusji
– grupa instrumentów klawiszowych

 

Wichrowe Wzgórze

ul. Grunwaldzka 20
14-260 Lubawa

– jam session

GASTRONOMIA

 

Atmosfera

-10% rabatu na hasło „Warsztaty muzyczne Soundela” Szczegóły oferty w lokalu.

ul. Rzepnikowskiego 31/11
14-260 Lubawa

tel. +48 89 645 51 99
tel. +48 502 26 26 49

Odl. 120 m od MOK

 

Restauracja Wichrowe Wzgórze

Specjalna oferta dla uczestników
warsztatów!

ul. Grunwaldzka 20
14-260 Lubawa

tel. +48 601 565 324

Odl. 2000 m od MOK

Planet Club 

Specjalna oferta dla uczestników
warsztatów!

ul. Grunwaldzka 20
14-260 Lubawa

tel. +48 518 963 829

Odl. 2000 m od MOK

Hotel – Restauracja Spichlerz 

ul. Kupnera 14
14-260 Lubawa

tel. +48 784 924 356

Odl. 700 m od MOK

 

Karczma nad Sandelą

ul. Wyzwolenia 4
14-260 Lubawa

tel: +48 89 645 25 75

Odl. 900 m od MOK

 Pizzeria „Troja”

ul. Kopernika 2
14-260 Lubawa

tel: +48 785 190 790

Odl. 900 m od MOK

Restauracja Las Vegas

ul. Kowalska 2 (Rynek)
14-260 Lubawa

tel: +48 89 645 40 30
tel: +48 721 188 902

Odl. 750 m od MOK

 

Lodowa Kawiarenka

ul. Gdańska 20
14-260 Lubawa

tel: +48 576 405 560

Odl. 400 m od MOK

Kuchnia Domowa – Bar Mleczny

ul. Rynek 19
14-260 Lubawa

tel: +48 723 020 632

Odl. 700 m od MOK

Restauracja Musa

Targowisko Dolne 1A
14-260 Lubawa

tel: +48 89 645 39 66
tel: +48 510 814 988

Odl. 2600 m od MOK

Bar Musa

Targowisko Dolne 1A
14-260 Lubawa

tel: +48 89 645 39 66
tel: +48 510 814 988

Odl. 2600 m od MOK

 

NOCLEGI

Wichrowe Wzgórze

ul. Grunwaldzka 20
14-260 Lubawa

tel. +48 601 565 324

Odl. 2000 m od MOK

Atmosfera

ul. Rzepnikowskiego 31/22
14-260 Lubawa

tel. +48 89 645 51 99
tel. +48 502 26 26 49

Odl. 120 m od MOK

 

Hotel – Restauracja Spichlerz

ul. Kupnera 14
14-260 Lubawa

tel. +48 784 924 356

Odl. 700 m od MOK

Hotel Copernicus

Targowisko Dolne 1A
14-260 Lubawa

tel: +48 89 645 39 66
tel: +48 510 814 988

Odl. 2600 m od MOK

 

Hotel Pałac Mortęgi****

Mortęgi 3
14-260 Lubawa

tel. +48 89 644 94 60
tel. +48 89 644 94 68

Odl. 5200 m od MOK